Ukryta sie? Is Genesis History? 174


 


 



Is Genesis History? 2017



 


Kevin L. Anderson kraj - USA 100 M Wyniki - 1356 g?osów rok - 2017.


 


 


Podoba? mi si? film i uzna?em go za rozs?dny i logiczny. Podczas ogl?dania dowolnego filmu wa?ne jest przetwarzanie danych jako danych i przekona? jako przekona?. Ten film zawiera mnóstwo danych na poparcie historyczno?ci Genesis i modelu stworzenia pochodzenia. Naukowcy, z którymi przeprowadzono wywiady, s? dobrze poinformowanymi lud?mi, z których wielu ma 7 lub wi?cej lat studiów. S? wiarygodnymi lud?mi, którzy pokazuj?, ?e dane naukowe s? zgodne z rachunkiem Genesis. Niektóre wyra?aj? osobiste przekonania, ale zazwyczaj nazywaj? je przekonaniami. Podczas gdy niektórzy krytycy lubi? mówi?, ?e ewolucja jest teori? logiczn?, która najlepiej interpretuje dane, zapominaj? powiedzie?, ?e materia nie pochodzi z niczego, jak stwierdza teoria Wielkiego Bandu, przez si?y naturalne. Nie zwracaj? uwagi na to, ?e na przestrzeni wieków ogromna liczba szanowanych naukowców wierzy w inteligentny projekt, w stworzenie, aw Genesis jako histori? dos?own?. Ewolucjoni?ci nie zwracaj? uwagi na to, ?e informacje takie jak DNA i z?o?ony projekt, taki jak widziany z natury, pochodz? z inteligencji. Bardzo szanowani naukowcy w tym filmie pokazuj?, w jaki sposób dane s? bardzo zgodne z rachunkiem Genesis.
Prawie ka?dy, kto dok?adnie analizuje dane, naturalnie dochodzi do osobistej wiary w jak?? teori? o pochodzeniu, co z kolei wp?ywa na ich inne przekonania, wybory i zachowania.
Podoba? mi si? ten film i podoba?o mi si? to wystarczaj?co dobrze, aby kupi? 10 egzemplarzy, 7 dla rodziny i 3 egzemplarze do lokalnych szkó? prywatnych.
Obejrzyj uwa?nie film i zobacz, któr? teori? wspieraj? dane.
John Tuinstra, BS, MA, MA.


 


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Rodney مهندس مهدی عرقیات کاشان Elizabeth Brandon کفسابی کریمی | ساب زنی | سنگ سابی | 09121771049 تولیدکننده انواع پودر مخمل ایرانی/تامین پودر مخمل ترک 09385324434 بیا با من بمون روستای کلهرود میگریت جرمنی : مرجع تخصصی مهاجرت به آلمان